oblicz-bmi.pl

Pozostałe produkty

Wartości na 100 g. Ustaw filtry i kolejność wyników.

Pozycje 1–9 z 9. Strona 1 z 1.

Kalorie
Białko
Błonnik
Cukry
Potas
Wyczyść
ProduktKategoriaKalorieBiałkoBłonnikCukryPotas
Aromat waniliowy imitowany, alkoholowyPozostałe produkty237 kcal0,1 g0,0 g—98 mg
Bazylia suszonaPozostałe produkty233 kcal23,0 g37,7 g1,7 g2 630 mg
Bazylia świeżaPozostałe produkty23 kcal3,2 g1,6 g0,3 g295 mg
Dodatek białkowy do mięsaPozostałe produkty311 kcal41,7 g17,5 g—1 902 mg
Ekstrakt waniliowyPozostałe produkty288 kcal0,1 g0,0 g12,7 g148 mg
Kapary konserwowePozostałe produkty23 kcal2,4 g3,2 g0,4 g40 mg
Liście kolendry suszonePozostałe produkty279 kcal21,9 g10,4 g7,3 g4 466 mg
Rozmaryn świeżyPozostałe produkty131 kcal3,3 g14,1 g—668 mg
Tymianek świeżyPozostałe produkty101 kcal5,6 g14,0 g—609 mg

← Wróć do wszystkich kategorii