Wygodny i zdrowy sposób na odchudzanie

Co roku, kiedy zbliża się lato, jak bumerang powraca temat odchudzania. Niemal wszystkie media: internet, radio i telewizja promują zdrowy styl życia i smukłe sylwetki, ale każdy kto choć raz był na diecie, doskonale wie, że aby wytrwać w postanowieniu potrzeba dużo silnej woli i dyscypliny.

Wielu ludzi podejmuje wyzwanie związane z redukcją masy ciała, ale nie każdy osiąga swój cel. Powody są tak różna, jak różni są ludzie. Często wspólnym mianownikiem niepowodzeń jest trudność w utrzymaniu regularności posiłków. Na szczęście dzięki supersonicfood.com istnieje proste rozwiązanie.

Zdrowy balans

Wszyscy eksperci żywieniowi powtarzają, że skuteczna dieta musi być zbilansowana pod kątem dostarczania wszystkich niezbędnych dla organizmu witamin i mikroelementów. Pod żadnym pozorem nie wolno odchudzać się za wszelką cenę, a rygorystyczne ograniczenia kalorii mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku. Tak naprawdę, aby schudnąć trzeba jeść, ale konieczne jest zachowanie deficyty kalorycznego. I tutaj dla wielu ludzi zaczynają się przysłowiowe schody. Z myślą o tych najbardziej zabieganych, którzy nie mogą sobie pozwolić na zabieranie do pracy pięciu pudełek z pięcioma posiłkami, powstała linia produktów Supersonic Food, która w swojej ofercie posiada pełnowartościowe posiłki.

Dla kogo przeznaczone są posiłki Supersonic Food?

Ogromną zaletą produktów Supersonic Food jest to, że są idealną propozycją niemal dla każdej grupy odbiorców, począwszy od wegan, poprzez alergików, na kobietach w ciąży i karmiących kończąc. Każdy, komu zależy na zdrowiu może bez obaw sięgnąć po produkty z tej serii. Dzięki temu, że kaloryczność wszystkich posiłków jest precyzyjnie przeliczona, są świetnym rozwiązaniem dla osób będących na diecie, które nie muszą już skrupulatnie rozpisywać wszystkiego co zjedzą, po prostu wiadomo, że pełny posiłek to 413 kcal, a przekąska 200 kcal, co znacznie ułatwia kontrolę ilość spożywanych kalorii w ciągu doby.

Dieta? To proste!

Mówiąc o zaletach produktów Supersonic Food nie sposób pominąć fakt, że samo przygotowanie posiłków jest dziecinnie proste: wystarczy shaker, woda, mleko lub dowolny napój roślinny, proszek i saszetka Supersonic Liquid. Dzięki takiej łatwości sporządzania posiłków, dieta okazuje się łatwa i wygodna, a przecież o to właśnie chodzi. Prostota diety zawiera się także w składzie i składnikach pochodzących z natury. Supersonic Food jest pełne wartości odżywczych, takich jak:

  • węglowodany złożone,
  • wysokiej jakości białka roślinne,
  • przeciwutleniacze: flawonoidy i kwercytynę,
  • magnez, żelazo, cynk, fosfor, wapń,
  • witamina B1 i E,
  • błonnik,
  • kwasy Omega 3-6-9,
  • niekonwencjonalne drożdże

Każdy, kto decyduje się na rozpoczęcie diety z Supersonic Food ma pewność, że składniki wykorzystywane do produkcji posiłków pochodzą z najlepszych, dostępnych naturalnych źródeł, z terenów jak najmniej skażonych. Produkty tej marki są również bliskie filozofii less waste, co w dzisiejszym świecie ma wielkie znacznie.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *