Witamina młodości dla wszystkich

Bez wątpienia wszyscy znają witaminę C. Jest chyba najpopularniejszym suplementem diety, a także powszechnie stosowanym środkiem na przeziębienie. Witamina C to kwas askorbinowy. Szczególnie bogate w tę witaminę produkty to warzywa i owoce – cytrusy, papryka, aronia, truskawki, brzoskwinie i wiele innych.

Jakie ma zastosowanie witamina C w kosmetykach?

Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że witamina C może być cennym składnikiem kosmetyków. Najlepszym przykładem jest krem do twarzy z witaminą C. Witamina C zwana jest „witaminą” młodości i w tym przypadku ma to pełne uzasadnienie.

Gdzie można znaleźć krem do twarzy z witaminą C?

Witaminę C posiada w składzie wiele kosmetyków, jednak ma to nie tylko zalety. Zwykły kwas askorbinowy może powodować podrażnienia skóry, szczególnie wystawionej na operację promieni słonecznych. Szybko także się utlenia, przez co znacznie skraca swoje dobroczynne działanie. Zapobiega temu nowoczesna technologia stosując tetraizopalmitynian askorbylu, który posiada wszystkie zalety witaminy C, a równocześnie jest bezpieczny dla skóry, działa szybko i długotrwale. Taki właśnie krem do twarzy z witaminą C można znaleźć w ofercie sklepu internetowego bandi.pl specjalizującego się w profesjonalnych kosmetykach. Krem do twarzy z witaminą C można stosować przez okres całego roku, chociaż szczególnie polecany jest w lecie do używania równolegle z kosmetykami zawierającymi filtry do opalania. Nie powoduje on podrażnień skóry i doskonale wnika w jej głębsze warstwy. Witamina C znajduje również zastosowanie w innych formach kosmetyków oprócz kremu do twarzy – w kremach pod oczy, serum czy maseczkach na twarz. Kompletną serię najwyższej jakości kosmetyków z witaminą C można kupić w bandi.pl.

Na co pomaga krem do twarzy z witaminą C?

Krem do twarzy z witaminą C można polecić każdemu, kto chce właściwie zadbać o pielęgnacje swojej skóry. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a także wiatru i mrozu, a nawet smogu. Posiada neutralizujący wpływ na wodne rodniki, które są jedną z przyczyn „starego” wyglądu skóry. Pomaga likwidować „pajączki” i szpecące przebarwienia skóry. W pełni potwierdza nazwę „witamina młodości” używaną potocznie w stosunku do witaminy C. Warto zastanowić się nad stanem swojej skóry i zaopatrzyć w pełną linię kosmetyków do jej pielęgnacji, aby jak najdłużej cieszyć się młodym i zdrowym wyglądem. Krem z witaminą C zawierający naturalne, nie powodujące reakcji alergicznych składniki to najlepszy wybór!

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *