W krainie słodkości. Wybieramy czekoladowy prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Każdy mężczyzna nosi w sobie małego chłopca – prawdziwego łasucha i pogromcę czekolady! Pozwól swojemu tacie nakarmić wewnętrzne dziecko i podaruj mu wyjątkowy zestaw w dniu jego święta. Poniżej kilka niebanalnych propozycji.

Polska gola!

Czekoladowy zestaw kibica od Chocolissimo to wyjątkowy prezent na Dzień Ojca, który urozmaici emocjonujący wieczór przed telewizorem. W skład kompletu wchodzi odwzorowana ze wszelkimi szczegółami butelka piwa, przygotowana z wysokiej jakości ciemnej czekolady, oraz dwukolorowa piłka nożna. To przykład prezentu klasy premium, który doskonale smakuje, wspaniale się prezentuje i niesie w sobie dużą dawkę humoru!

W skrzynce majsterkowicza

Niezależnie od tego, czy masz w swojej rodzinie dyplomowanego inżyniera po politechnice, czy samorodny talent techniczny, dla prawdziwej złotej rączki wspaniałym upominkiem okaże się czekoladowy zestaw narzędzi. Całość zapakowano w fenomenalnie prezentującą się, tekturową skrzynkę na narzędzia. Wewnątrz niej tata znajdzie wykonany z niezwykłą starannością: klucz francuski, śrubokręt, młotek ciesielski i kombinerki. Wyjątkowy smak gwarantuje wysokiej jakości czekolada mleczna i deserowa, z których wykonano ten słodki box.

Czekoladowy połów

Dla wszystkich miłośników relaksujących poranków nad rzeką czy jeziorem przygotowano niebanalny zestaw wędkarski z czekolady. W jego skład wchodzi pięć elementów: spławik, haczyki, ryba, wiadro i kalosze wędkarskie. Taki upominek podkreśla nie tylko to, że pamiętasz o Dniu Ojca, ale również pokazuje, że doskonale znasz i cenisz jego zainteresowania.

Podniebny lot

Twój ojciec jest zapalonym miłośnikiem lotnictwa? Ma nawet licencję pilota samolotu turystycznego? Świetnie! Zatem na pewno bardzo się ucieszy z prezentu, jaki dla niego przygotowałeś. Zestaw pięciu czekoladowych figurek, odwzorowanych z ogromną dbałością o detale, na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy! Różne modele samolotów oraz sterowca staną się wspaniałym ukoronowaniem Dnia Ojca i – przy okazji – smaczną przekąską.

Czekoladowy niezbędnik ogrodnika

Stary, powtarzany od lat kanon męskich obowiązków zawiera punkt dotyczący posadzenia drzewa. Jeśli Twój tata niedługo przeprowadza się do wybudowanego przez siebie domu i do zagospodarowania pozostał mu jeszcze ogród, ten przeuroczy i wykonany z wyjątkową starannością zestaw ogrodnika na pewno rozczuli go i wkradnie się do jego serca. Komplet narzędzi ogrodowych zawiera czekoladową miniaturową konewkę, łopatę, grabie, szpadel i sekator. Każdy element zestawu jest wykonany w trzech odcieniach: ciemnobrązowym, czekoladowym i jasnobrązowym. Bazę słodyczy stanowi uwielbiana przez wiele osób czekolada mleczna, detale zaś wykonano z czekolady białej i deserowej. Całość opakowano w piękny karton z okienkiem.

Mknąc jak strzała

Jeśli Twój tata z zapartym tchem oglądał GoldenEye, ten wspaniały model samochodu – BMW Z3 roadster – na pewno przywoła miłe wspomnienia. Zabójczo piękne i szybkie auto z czekolady będzie stanowić fantastyczny prezent z okazji Dnia Ojca. Najwyżej jakości czekolada mleczna i deserowa zapewnią pełną gamę doznań smakowych. Upominku dopełnia stylowe, drewniane opakowanie.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *