Tajemnica treningu EMS – poznaj nowatorską metodę ćwiczeń

Ćwiczenia na siłowni nie należą do najłatwiejszych, a bardzo często przynoszą kontuzje. Nic więc dziwnego, że entuzjaści zdrowego stylu życia poszukują alternatywy, dzięki której będą mogli cieszyć się komfortem ćwiczeń bez ryzyka urazów. Prezentujemy rewolucyjną metodę treningu, która zdobywa coraz więcej zwolenników. Oto szczegółowe informacje.

Czym jest EMS?

Być może nie każdy jeszcze spotkał się z tematyką treningu EMS. To nowoczesny system ćwiczeń, który gwarantuje redukcję tkanki tłuszczowej, a także pomaga pozbyć się cellulitu. Ponadto skóra uzyskuje młody i piękny wygląd. Trening EMS trwa 20 minut i poprzedzony jest 10-minutową rozgrzewką. Niekwestionowanym atutem ćwiczeń jest poziom dostosowany zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych. Poznaj szczegóły i skorzystaj z oferty firmy Meon EMS. To doskonała propozycja dla każdego.

Działanie treningu EMS

Ta nowatorska metoda treningu polega na stymulowaniu całego ciała równocześnie. Impulsy o określonej częstotliwości wpływają na intensywną pracę mięśni, co sprawia, że można uzyskać efekty porównywalne do ćwiczeń z ciężarami, jednocześnie obniżając ryzyko wystąpienia urazów do absolutnego minimum. Ćwiczenia nie tylko wzmacniają ciało, ale również obniżają napięcie mięśniowe. Trening również ujędrnia skórę i oczywiście poprawia samopoczucie. To idealne rozwiązanie dla osób, dla których ćwiczenia na siłowni
z różnych powodów nie przynoszą satysfakcji. Skorzystaj z tej niezwykle interesującej propozycji i ciesz się wymarzoną sylwetką każdego dnia!

Trening EMS w praktyce

Zanim udamy się na trening EMS, warto wiedzieć, jak wyglądają ćwiczenia. Otóż miejscem zajęć jest profesjonalne studio. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa certyfikowany trener EMS, który oferuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie treningu. W ten sposób z łatwością uzyskasz oczekiwane efekty. Podczas ćwiczeń zakłada się specjalny kombinezon, a impulsy wysyłane są przez urządzenie EMS wzmacniają nawet głęboko położone mięśnie. Każdy trening jest w pełni bezpieczny, a przede wszystkim efektywny.

Dlaczego warto?

Studia treningu personalnego Meon EMS impulse training to miejsce pracy prawdziwych ekspertów, którzy poznali wszystkie tajniki elektrostymulacji mięśni i mogą zaproponować klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Każdy z ćwiczących może liczyć na wsparcie profesjonalnego trenera, a także dietetyka. Nie ulega wątpliwości, że przy budowaniu sylwetki warto postawić na wiedzę i doświadczenie specjalistów.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *