Luksusowe i egzotyczne wczasy z CARTER®

Nie powinniście rezygnować z Waszych wyjazdowych planów! Wiele miejsc odetchnęło przez ostatni rok od rzeszy turystów. Najpiękniejsze wakacyjne lokalizacje czekają na gości z utęsknieniem i z otwartymi ramionami a luksusowe hotele przyciągają gości atrakcyjnymi promocjami cenowymi.

W elitarnym biurze podróży CARTER® www.carter.eu zapewniamy ekskluzywne wakacje i wycieczki na najwyższym poziomie. Nasza najmocniejsza strona to wyjątkowe lokalizacje, starannie dobrane hotele, nietuzinkowe scenerie i moc wrażeń w eleganckiej oprawie.

Witamy w świecie piękna, luksusu i niezwykłych podróży szytych na miarę!

Najnowsze trendy w turystyce luksusowej?

Już od kilku lat zauważamy duże zainteresowanie oryginalnymi propozycjami. Należą do nich: noclegi w luksusowych namiotach w ustronnych lokalizacjach, wypoczynek z dala od cywilizacji, podróże kulinarne z lekcjami gotowania, luksusowe rejsy i wyprawy w odległe zakątki Ziemi, jak chociażby obydwa bieguny. Systematycznie zwiększa się też grupa miłośników podróży eco-friendly czyli przyjaznych środowisku. Takie osoby wybierają pobyty w hotelach, które chronią naturalne zasoby oraz nierzadko angażując się w zacne projekty społeczne. Podróżując z nami możecie uczestniczyć na przykład w ochronie nosorożców w Namibii, budowie szkoły w Zimbabwe, studni w Kenii lub domu dla najbiedniejszych rodzin w Wietnamie. Pragniemy też poinformować wszystkich Szanownych Klientów,

że biuro CARTER ® już od 2014 roku nosi dumny tytuł Ambasadora marki Belmond Trains & River Cruises na Polskę. To dla nas prawdziwy zaszczyt!

W czym specjalizuje się elitarne biuro podróży CARTER ®

Nasze flagowe produkty, które wyróżniają biuro to osobiście sprawdzone najlepsze hotele świata i wyjątkowe miejsca, nierzadko z dala od tłumów.

Na bieżąco śledzimy otwarcia i rankingi najlepszych hoteli na świecie w spektakularnych i wyjątkowych lokalizacjach. Wśród nich znajdziemy miedzy innymi nowoczesne drapacze chmur w Emiratac Arabskich, stylowe pałace w Prowansji, hacjendy w Andaluzji, zamki z w sercu Toskanii, czy ekskluzywną posiadłość w Argentynie dla miłośników polo i jazdy konnej. W bogatym portfolio biura CARTER® znajdziecie obszerną oferte dla aktywnych jak np.: kitesurfing na Zanzibarze i Mauritius oraz w hiszpańskiej Taryfie czy też nurkowanie z butlą w Belize i na Bora Bora . Warto wybrać się tam, zanim wyspy utracą swój dziewiczy charakter.

Nasza specjalność to starannie zaprojektowane podróże w różne zakątki świata na 7 kontynentów, włącznie z rejsami i ekspedycjami arktycznymi i na Antarktykę.

Afryka to kolejny z naszych flagowych kierunków. Afrykańskie safari, podpatrywanie dzikich zwierząt i wycieczki objazdowe lub awionetką po Keni, Tanzanii, Ugandzie, Botswanie to nasza specjalność . A ponadto dla osób, które są zainteresowane Afryką w rejonach bez malarii, organizujemy wyjazdy golfowe, oglądanie wieloryby i degustacje win w RPA.

Aby powstało nasze unikalne portfolio wyjątkowych willi, ośrodków wypoczynkowych, statków i pociągów na świecie, opieramy się na opiniach naszych wymagających Klientów, osobistych podróżach oraz międzynarodowych rankingach prestiżowych publikacji jak: Travel + Leisure czy też Finacial Times, Departures i Conde Nast Traveler’s

Co wyróżnia luksusowe wycieczki w CARTER®?

Przede wszystkim wykazujemy niesamowitą dbałość o najmniejsze szczegóły szczegóły, posiadamy dużą podróżniczą wiedzę i sprawdzonych partnerów w kilkudziesięciu krajach na świecie. Obecność zaufanych agentów w różnych destynacjach na świecie to najważniejsze w świecie ekskluzywnej turystyki. CARTER® nie należy do typowych biur podróży; jesteśmy liderem jeśli chodzi o wyszukiwanie najnowszych i śledzenie najnowszych trendów. Śledzimy wszystkie nowe otwarcia luksusowych hoteli a nasi managerowie i eksperci podróży „szytych na miarę” to doświadczeni i zaufani doradcy. Agenci w CARTER® posiadają minimum kilkuletnie doświadczenie, przez co mogą zaoferować podróżnym unikalne doznania wyprawy w nietuzinkowych lokalizacjach. Corocznie osobiście zwiedzamy oferowane miejsca w różnych zakątkach globu, jeździmy na inspekcje willi na wynajem, sprawdzamy jachty, którymi pływać będą nasi zamożni goście.

Wszyscy Klienci otrzymują spersonalizowaną obsługę a ich podróżnicze marzenia są dla nas zawsze najważniejsze. Naszym celem jest pokazywanie dziewiczego piękna świata, przyrody oraz indywidualne zwiedzanie atrakcji z prywatnym kierowcą i doświadczonym przewodnikiem. Na indywidualną wyprawę z CARTER® może wybrać się nawet 1 osoba a daty wycieczek i przebieg podróży ustalane są każdorazowo zgodnie z wymaganiami uczestników wyjazdu.

Poza cudownymi plażami i tropikalnymi wyprawami Klienci bardzo sobie cenią wycieczki z dużą dozą kultury oraz zwiedzanie tętniących życiem miast jak Mediolan, Dubaj https://carter.eu/blog/atrakcje-w-dubaju/czy Singapur . Metropolie kuszą i przyciągają odwiedzających swoimi wielkomiejskimi atrakcjami jak: butiki, teatry i galerie sztuki, restauracje czy też wystawy w muzeach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym biurze :

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246, travel@carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *