Kuracja witaminą C – kilka słów o kroplówkach

Witamina C jest niezbędna człowiekowi do życia. Codziennie bierze udział w wielu procesach zachodzących w organizmie. Niestety organizm ludzki nie posiadł możliwości jej wytwarzania, stąd istnieje konieczność jej suplementowania.

Istnieje wiele sposobów na dostarczenie witaminy C do organizmu, a jednym z nich jest kroplówka. Wlewy dożylne trafiają bezpośrednio do krwiobiegu. Jak wskazują specjaliści to doskonały sposób na łagodzenie wielu dolegliwości.

Witamina C a choroby nowotworowe

Podawanie witaminy C wraz z innymi aktywnymi związkami podczas leczenia raka wspomaga proces jego leczenia. Oczywiście same kroplówki z witaminą C nie wyleczą nowotworu, jednak w znacznym stopniu wpływają na samopoczucie chorego i postęp choroby. Ponadto wlewy kroplowe podawane przed chemioterapią i radioterapią łagodzą skutki obu naświetleń.

Witamina C a detoks

Połączenie kuracji witaminą C z detoksykacją organizmu ma wpływ na niszczenie komórek nowotworowych. Ponadto z organizmu usuwa się bakterie i wirusy.

Przy jakich dolegliwościach zaleca się wlewy z witaminy C?

Witamina C zalecana jest przy następujących dolegliwościach:
– choroby nowotworowe;
– borelioza;
– wirus EBV;
– HIV;
– zapalenie wirusowe wątroby;
– kandydoza;
– paciorkowiec, gronkowiec;
– grypa, przeziębienie;
– trudno gojące się rany;
– stany zapalne dziąseł;
– przewlekłe zmęczenie.
– napięcie nerwowe.
– starzenie się skóry;

Zalety kroplówek z witaminą C

Kroplówki z witaminą c doskonale się wchłaniają. Stąd ich niezwykła popularność. Przyswajanie dobroczynnej witaminy jest w tym przypadku na zupełnie innym poziomie, niż przyjmowanie witaminy w tradycyjny sposób.
Wlewy dostarczają witaminę bezpośrednio do krwiobiegu, skąd transportowane są do każdej komórki ciała. Dzięki temu są doskonale odżywione, a proces regeneracji rozpoczyna się zaraz po rozpoczęciu zabiegu.
Terapia dożylna ma większą skuteczność od popularnych metod dostarczania witaminy C do organizmu. Z racji sposobu podania, witamina dociera bezpośrednio do źródła.
Wlewy dożylne są komponowane indywidualnie dla każdego pacjenta. Stąd sporządzony koktajl jest bogaty w składniki odżywcze. Dzięki temu dostarcza się organizmowi elektrolity witaminy oraz mikro i makroelementy. Daje to natychmiastowe efekty oraz regenerację sił i energii.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Wlewy kroplowe przebiegają zupełnie tak samo jak podczas normalnej kroplówki. Różnica jednak tkwi w zawartości woreczka. Pacjenci wskazują, że efekty są odczuwalne już po pierwszym zastosowaniu. Dla wzmocnienia efektu często stosuje się koktajle, które działają kompleksowo. Miesza się witaminę C z witaminami z grupy B i elektrolitami. Mikstura wpływa na cały organizm. Często również dodaje się magnez oraz witaminy A, D, E, K.

Dla kogo?

Wlewy wykonywane są po odpowiednim wywiadzie lekarskim. Przed przyjęciem kroplówki należy upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia wlewu. Wlewy są bezpieczne, jednak kontrola lekarza jest niezbędna. Może być stosowana u dzieci i dorosłych bez względu na wiek.

Prawidłowa dawka witaminy C potrafi opanować nawet zaawansowane zakażenie wirusowe, bakteryjne i grzybicze. Wlewy kroplowe to doskonały sposób na kompleksową regenerację organizmu oraz wspomaganie go podczas walki z poważnymi dolegliwościami i chorobami. Ważne jest, by terapia odbywała się pod ścisłą kontrolą lekarza i odpowiednio przeszkolonego personelu medycznego. Ponadto każdy z pacjentów wymaga odpowiedniego wywiadu i indywidualnego podejścia. Stąd koktajl podawany dożylnie musi być spersonalizowany.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *