Dlaczego warto zainwestować w Sodastream?

Większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez ulubionych napojów gazowanych. Niestety tego typu produkty nie są tanie, zwłaszcza jeśli preferujemy słodkie napoje typu cola. Dodatkowo nasze wybory konsumenckie sprawiają, że każdego dnia generujemy mnóstwo plastikowych śmieci. Czy można sobie z tym poradzić? Wystarczy kupić urządzenie Sodastream!

Sodastream to małe, wygodne urządzenie, które ułatwia przygotowanie własnej wody gazowanej w domowym zaciszu. Zmniejsza ono wpływ na środowisko butelkowanych napojów gazowanych i kosztuje mniej niż kupowane w sklepie napoje gazowane. Z urządzenia może korzystać cała rodzina.

Urządzenie Sodastream potrzebuje  tylko wody z kranu, więc możemy zaoszczędzić pieniądze i ograniczyć ilość odpadów plastikowych. Saturatory Sodastream używają naboju CO2 do saturacji wody, co oznacza, że nie wymagają one oddzielnych pojemników z CO2 ani innego nieporęcznego sprzętu. Naboje Sodastream są wykonane ze stali i aluminium. Można je oddać do recyklingu.

Proste w użyciu

Sodastream jest łatwym w użyciu urządzeniem, które umożliwia każdemu przygotowanie własnych napojów gazowanych w domu. Wystarczy napełnić butelkę zimną wodą z kranu. Jeśli nie przepadamy za smakiem zwykłej wody to możemy kupić specjalne syropy smakowe. Tego typu produkty dostępne są wielu wariantach smakowych. Dzięki temu każdy może stworzyć swój ulubiony napój gazowany bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli preferujemy bardziej naturalne rozwiązania, to możemy dodać do wody gazowanej naturalne dodatki, takie jak plasterki cytrusów, soki owocowe czy ulubione zioła, takie jak mięta czy melisa. Takie napoje są zdrowe i bardzo tanie…

Kto powinien kupić Sodastream?

Na pewno osoby, które chcą dbać o zdrowie i środowisko naturalne. Kształt butelki Sodastream utrzymuje jej zawartość bezpieczną od szkodliwych bakterii, które mogą rosnąć w plastikowych butelkach PET w czasie. Jako dodatkowy bonus, butelki są wolne od BPA! Dodatkowo nie produkujemy całej masy plastikowych śmieci i oszczędzamy sporo pieniędzy.

Ponadto to doskonała opcja dla osób, które chcą dokładnie wiedzieć co trafia do ich żołądka. Skład napoju z saturatora jest banalnie prosty. To woda z kranu i dwutlenek węgla, więc nie zawiera ona żadnych szkodliwych barwników czy konserwantów. A zatem napoje gazowane przygotowane w ten sposób mogą pić także dzieci czy osoby borykające się z różnego rodzaju alergiami.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *