Dieta pudełkowa – czy warto?

Wśród celebrytów coraz większym zainteresowaniem cieszy się dieta pudełkowa, o której coraz więcej można przeczytać w gazetach i sieci. Czy warto zatem stosować dietę pudełkową? Do kogo jest skierowana? Jakie są jej efekty?

Co to jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa oznacza korzystanie z cateringu dietetycznego. Każdego ranka firma dostarcza nam paczkę z posiłkami na cały dzień. Możemy zamówić dostawę nie tylko do domu, ale także do biura. Wśród boxów będących w takiej paczce są pojemniki z pięcioma posiłkami.

Jedzenie znajduje się w pudełkach termicznych, więc nie traci swojej temperatury.

Odpowiednia firma cateringowa

Bardzo ważny jest dobór odpowiedniej firmy cateringowej. Warto podpytać naszych znajomych o opinie o usługach firm, z których korzystają. Pożyteczne mogą okazać się także fora internetowa. Pamiętajmy także, że firmy cateringowe zazwyczaj mają programy dietetyczne i zgodnie z nimi przygotowują posiłki. W jadłospisach dostępna jest dieta bezglutenowa, wegetariańska czy antycellulitowa. Niektóre przedsiębiorstwa zapewniają możliwość konsultacji z dietetyką, aby dieta była w pełni dopasowana do potrzeb danego klienta. A skąd wziąć środki finansowe na takie usługi? Z pomocą przychodzą pożyczki online oferowane przez instytucje pozabankowe. Pamiętajmy jednak, że pożyczki online wymagają, jak każde inne zobowiązanie, spłaty w przyszłości.

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa?

Przede wszystkim dieta pudełkowa przeznaczona jest dla osób chcących odżywiać się zdrowo i lubiących wygodę. To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych. Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących zrzucić dodatkowe kilogramy, a jednocześnie nie mają wystarczająco dużo czasu na przygotowywanie dań z dokładnym wyliczaniem ich kaloryczności.

Zalety diety pudełkowej

Podstawową zaletą diety pudełkowej jest jej wysoka skuteczność. Na forach czytamy potwierdzenie wielu osób, które piszą o zrzuceniu nadmiernych kilogramów. Jej tajnikiem jest dobre rozplanowanie posiłków. Klientowi dostarczane jest 5 posiłków, które należy spożywać co około 3 godziny. Dodatkowo wielkim plusem takiej diety jest jej różnorodność. Zapewne niewielu z nas chciałoby się przygotowywać takie posiłki w domu. Jeżeli nie mamy wystarczających środków finansowych na ten cel, to pomocna mogą okazać się pożyczki online.

oblicz-bmi Autor

Komentarze

    Juta

    (28 września 2019 - 14:41)

    Zdecydowanie warto zastosować dietę pudełkową 🙂 Ja zaczęłam zamawiać 3 miesiące przed ślubem, żeby minimalnie spaść z ówczesnej wagi, udało się, spadłam 7 kg, efekt był dla mnie ogromny 🙂 Do tego dieta nauczyła mnie jeść regularnie, pięć razy dziennie 🙂 A zamawiałam od wysmakowani.waw.pl Przekonali mnie i smakiem i ceną 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *