Czym wyróżniają się produkty marki Isostar?

Dieta jest niezwykle ważnym elementem aktywnego trybu życia. Niejednokrotnie sportowcy mają znacznie większe zapotrzebowanie energetyczne. Ponadto, muszą dostarczać więcej witamin i mikroelementów, aby utrzymywać homeostazę w organizmie. Isostar ma w swojej ofercie szereg produktów spożywanych przez osoby uprawiające różne dyscypliny sportu. Czym charakteryzują się suplementy diety wspomnianej marki i co warto o nich wiedzieć?

Żel energetyczny – błyskawiczna dawka energii

Podczas długotrwałego wysiłku fizycznego, szybka porcja energii często okazuje się zbawienna. Choć po praktycznie każdym treningu warto spożyć pełnowartościowy posiłek, zdarzają się sytuacje, w których łatwo przyswajalne węglowodany w przystępnej formie są szczególnie zalecane.

  • Żel energetyczny Isostar zawiera w swoim składzie zarówno węglowodany proste, jak i złożone, dzięki czemu działa szybko i długotrwale. Ponadto, dodatki owoców sprawiają, że żele są niezwykle smaczne. Co więcej, wysoka zawartość witamin C, E i B1 dodatkowo podnosi wartości odżywcze żelu.
  • Dzięki całkowitemu wyeliminowaniu tłuszczów, węglowodany niezwykle szybko się wchłaniają, co jest szczególnie istotne podczas nagłego spadku energii.
  • Żele energetyczne są oferowane w niewielkich opakowaniach, dzięki czemu można je swobodnie włożyć nawet do małej kieszeni. Co więcej, odkręcany korek umożliwia komfortowe spożywanie, a także szczelne zamknięcie.

Na rynku dostępne są również żele energetyczne z kofeiną, która zapewnia dodatkową porcję energii. Produkty tego typu są lekkostrawne, dzięki czemu można je swobodnie spożywać nawet przed intensywnym wysiłkiem. Żele występują w kilku owocowych smakach i zawierają witaminy przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania układu mięśniowego. Produkty tego typu najczęściej są spożywane przez biegaczy i kolarzy, jednak z powodzeniem mogą je stosować również osoby uprawiające inne dyscypliny sportu.

Koncentraty w proszku Isostar

Aby zwiększyć wchłanianie wody oraz wytrzymałość, osoby uprawiające sport często stosują koncentraty, które w swoim składzie zawierają nie tylko węglowodany, ale również elektrolity. Marka Isostar oferuje produkty tego typu w formie proszku, który należy rozpuścić w wodzie. Gotowy napój spożywa się podczas rozgrzewki i w trakcie całego treningu, szczególnie w upalne dni, gdy ryzyko odwodnienia znacząco wzrasta.

  • W ofercie marki Isostar można znaleźć m.in. koncentraty przeznaczone do przygotowania napoju typu izotonik o różnych smakach. Gotowe napoje są wzbogacone o witaminy i mikroelementy, niezbędne podczas długotrwałego wysiłku. Co jeszcze warto wiedzieć o produktach Isostar? Sklep internetowy, w którym można dokonać zakupów suplementów, oferuje wiele produktów, jednak opisywana marka wyróżnia się najwyższą jakością i przy tym atrakcyjną ceną.
  • Na rynku można znaleźć również produkty przeznaczone do przygotowania napojów typu izotonik w formie tabletek. Dostępne są także wersje z dodatkiem kofeiny, która dodatkowo pobudza przed treningiem. Dwie tabletki wystarczy rozpuścić w 500 ml wody i spożywać zarówno przed wysiłkiem fizycznym, jak i w jego trakcie.

Białkowe preparaty Isostar

Białko jest jednym z najważniejszych makroskładników w diecie, który odpowiada m.in. za budowę mięśni. Suplementy diety typu Gainer stanowią połączenie węglowodanów, białka, witamin i minerałów. Proszek można rozrobić w wodzie lub mleku i spożywać zarówno przed, jak i w trakcie treningu. Ponadto, w ofercie marki Isostar znajdują się preparaty zawierające nawet 97% białka serwatkowego, które jest szczególnie polecane dla osób dążących do rozbudowy masy mięśniowej. Produkty tego typu również są dostępne w wielu smakach.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *