Catering z wyborem menu – innowacyjne rozwiązanie w świecie cateringów

Catering z wyborem menu

Chciałbyś zamówić catering dietetyczny, jednak boisz się, że posiłki mogą Ci nie zasmakować? Cateringi ze sztywnym planem żywieniowym powoli odchodzą do lamusa! Postaw na catering z wyborem menu i przekonaj się, że dieta cud istnieje!

Co zyskasz dzięki diecie z wyborem menu?

  • To Ty decydujesz, jak będzie wyglądała Twoja dieta pudełkowa,
  • Sam wybierasz swoje ulubione dania,
  • Jesz wyłącznie to, na co masz ochotę,
  • Dbasz o formę, jedząc same pyszności,
  • Posiłki, które lubisz z dostawą pod same drzwi Twojego domu lub pracy.

Dieta z wyborem menu idealna dla Ciebie

Przetestowałeś już całe mnóstwo diet pudełkowych, ale żadna nie spełniła wszystkich Twoich oczekiwań? Najwyższa pora, żebyś poznał FoodyChoice i odkrył zupełnie nowy wymiar cateringu dietetycznego.

Koniec z posiłkami, których nie lubisz – już nigdy więcej nie otrzymasz posiłku, na którego nie masz ochoty! W końcu Ty sam decydujesz, jakie dania otrzymasz każdego dnia.

Dieta, której nie będziesz chciał przerwać – dzięki temu, że jesz wyłącznie to, co lubisz, sam komponujesz swoją idealną dietę. Kto powiedział, że idealna dieta nie istnieje? Istnieje i tworzysz ją sam!

Dlaczego catering dietetyczny z wyborem menu ma przewagę nad zwykłym cateringiem?

Wybór menu pozwala Ci na komponowanie swojej idealnej diety z propozycji dań, które oferuje catering. Dzięki temu, że możesz sam wybrać każdy posiłek, sprawiasz, że dieta jest maksymalnie dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb.

wymiana posiłków

W jaki sposób zamawiać catering dietetyczny z wyborem menu?

Poznaj 3 kroki do otrzymania pysznej diety przygotowanej na miarę Twoich kulinarnych potrzeb!

  1. Wybierz dietę oraz jej kaloryczność – wybrałeś dietę, ale nie wiesz, która kaloryczność pomoże Ci osiągnąć określony cel? Skorzystaj z pomocy dietetyków, którzy pomogą dopasować Ci odpowiedni plan żywienia.
  2. Wybierz posiłki, które znajdą się w Twojej diecie – teraz najprzyjemniejszy etap składania zamówienia – wybór menu. Możesz skomponować swoją idealną dietę! Wybieraj i mieszaj posiłki do woli.
  3. Opłać zamówienie i czekaj na dostawę – kiedy opłacisz zamówienie, zostało Ci już tylko i wyłącznie czekać na kuriera z pyszną dostawą.

Wybór menu – skorzystaj z diety dopasowanej do Ciebie

Catering z doborem menu to nowość w świecie cateringów dietetycznych, jednak każdego dnia zyskuje kolejnych zwolenników. Możliwość wyboru menu to zupełnie inny wymiar zamawiania posiłków. Dzięki temu możesz jeść dania, które lubisz – i nie marnować przy tym czasu na ich przyrządzanie! FoodyChoice zapewnia komponowanie wymarzonej diety pudełkowej w oparciu o 20 smacznych, zdrowych i pełnowartościowych dań. Skorzystaj z cateringu z wyborem menu i wynieś swoją dietę na wyższy poziom. Sam decyduj, z jakich posiłków dziennie będzie składała się Twoja dieta w FoodyChoice oraz Ketolove.

Menu na miarę Twoich oczekiwań

Już nie musisz obawiać się posiłków, których nie lubisz. Tutaj sam wybierasz czy wolisz śniadanie na słodko czy na słono, czy chciałbyś zjeść makaron czy risotto. Dzięki FoodyChoice jesz wyłącznie to, co chcesz. Ty komponujesz swój idealny jadłospis, a my realizujemy go dla Ciebie zgodnie z podstawami zdrowego odżywiania. Z FoodyChoice zdecydowanie łatwiej osiągniesz zamierzone efekty, ponieważ w diecie znajdzie się wyłącznie to, na co masz ochotę! Zaplanuj swoją dietę już dziś i poznaj wszystkie możliwości FoodyChoice!

 

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *