Zaproszenia ślubne

Wesele to zwieńczenie łączących Was uczuć. Nic dziwnego, że zaproszenia ślubne wybieracie tak skrupulatnie – weselnicy przez jeden wieczór i noc mogą rozgościć się w Waszym świecie! To zobowiązuje – trzeba zaprosić ich do niego naprawdę efektownie. Z nami zrobicie to najlepiej!

Idealne zaproszenia ślubne – od czego zacząć

Ślub & wesele” to misja specjalna. Zazwyczaj decydujemy się na nią bez doświadczenia, a okazji na double nie będzie 🙂 Nie czujcie jednak nadmiernej presji – sprzedamy Wam parę dobrych rad, które ograniczą hochzeitsfieber do absolutnego minimum. Zacznijmy od zaproszeń na ślub, które otwierają kartę tej hucznej historii.

Na początek sprecyzujcie, w jakim klimacie chcecie wyprawić wesele – dobrze, jeśli zaproszenia ślubne utrzymane są w podobnej stylistyce. Klucz z zawieszką „spójność” będzie dla Was prawdziwym wybawieniem w labiryncie znaków zapytania i niedomówień. Poniżej znajdziecie podpowiedzi, jakie zaproszenia ślubne pasują do najbardziej popularnych klimatów weselnych.

Duet idealny – zgraj zaproszenie z klimatem wesela

Wesele w stylu klasycznym

Nie wyobrażacie sobie ślubu bez witania gości chlebem i solą oraz zasiadania przy białych obrusach? Szanujemy to. W takim razie pozostajemy w kolorach i motywach typowych dla ślubnej stylistyki. W ostatnich latach króluje jednak minimalizm, dlatego zalecamy dekoracyjną powściągliwość. Pamiętajcie, że czasem mniej, znaczy więcej!

Ekologiczne fantazje

Jesteście fanami rozwiązań ekologicznych i „zero waste”? Kłaniają się zaproszenia i dodatki oparte o wszelkiej maści papiery ekologiczne. Jakością i wdziękiem nie ustępują nawet tym z najwyższej półki cenowej, a oprócz walorów estetycznych niosą niesamowity klimat! Wybierając je dokładasz cegiełkę w trosce o naszą planetę!

Powiedz TAK nowoczesnej uroczystości

Jeśli idziecie z duchem czasu, Wasze zaproszenia ślubne mogą być bardziej nietuzinkowe. W tym sezonie króluje barwa Classic Blue, którą pięknie ozdobi złota opaska. W pracowni MerryMe proponujemy jej spersonalizowaną formę – to plus 10 do atrakcyjności 🙂

W modzie nadal pozostaje butelkowa zieleń oraz marmurowe zaproszenia na wesele. Jak widzicie, jest w czym wybierać!

Boho – my love

Latarenki, lampiony, światełka czy łapacze snów – czujecie ten klimat? W takim razie możecie śmiało iść w zaproszenia handmade, które dodatkowo możemy dla Was spersonalizować. Dodatkowo sprawdzą się te z motywem lasu lub modnym eukaliptusem. Wszystkie one czekają na Was na naszej stronie i są gotowe na zakochanie od pierwszego wejrzenia 🙂

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *