Stroje siatkarskie – dopasuj komplet meczowy do własnych potrzeb!

Wybierając komplety meczowe dla drużyny możesz mieć wpływ nie tylko na ich kolor, ale i na wybór dzianiny, z jakiej będą uszyte i docelowy krój koszulki. Sprawdź, czym charakteryzują się stroje siatkarskie PEHA i jakie opcje wyboru oferuje Ci producent.

Możliwość wyboru rękawka

Stroje siatkarskie PEHA to komplet składający się z dwóch elementów. Pierwszym są wygodne spodenki, drugim – komfortowa koszulka. Wybierając idealny zestaw dla siebie możesz decydować, czy postawisz na koszulkę z klasycznym, krótki rękawem, na model bez rękawów, czy na koszulkę z lekkim „skrzydełkiem” zakrywającym tylko górną część ramienia. Jedna koszulka – 3 opcje wyboru!

Wybór dzianiny

Co więcej, wybierając stroje do siatkówki PEHA masz również wpływ na właściwości dzianin z jakich będą wykonane. Pierwszą opcją z możliwych jest dzianina CoolMax. To polski 100% poliester, którego cechą charakterystyczną jest czterokanałowa budowa przędzy. Dzięki niej, wilgoć z ciała zawodnika jest błyskawicznie transportowa na zewnątrz dzianiny. Sprzyja to komfortowi termicznemu nawet podczas bardzo intensywnych rozgrywek. Drugą z opcji do wyboru jest dzianina GigaElastic, która cechuje się wyjątkową elastycznością i dopasowaniem do ciała, bez nadmiernego opięcia. Zasługą tej cechy jest domieszka elastanu.

Wiele wzorów i kolorów do wyboru

Warto również wspomnieć o tym, że komplety siatkarskie PEHA dostępne są w kilkudziesięciu, atrakcyjnych, modnych wzorach. Zespół może zatem postawić na subtelne, lekkie wizualnie ornamenty, ale też wybrać krzykliwe, rzucające się w oczy wzory. Każdy z dostępnych motywów występuje dodatkowo w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, ułatwia to idealne dopasowanie strojów meczowych do barw klubu. Dla niezdecydowanych, możliwa jest również realizacja strojów siatkarskich według własnego projektu. To gwarancja unikalności i niepowtarzalności!

Wybierając stroje siatkarskie PEHA można również liczyć na bezpłatną usługę sublimacji. Jest to rodzaj sportowej personalizacji. Nadruk wtapiany jest w dzianinę za pomocą specjalnych tuszy, dzięki czemu staje się jej integralna częścią. Nie odkleja się, nie pęka i nie wykrusza – nawet mimo częstych prań. Przy zamówieniu minimum 6 kompletów meczowych, PEHA wykona go gratis! Jak widać, wybór polskich strojów siatkarskich to możliwość decydowania o najmniejszym detalu wykończenia, a także o innych kwestiach , takich jak wybór dzianiny, czy projekt personalizacji.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *