Stroje piłkarskie dla dzieci – ile kosztuje ich personalizacja?

Małym marzeniem każdego młodego piłkarza jest własne koszulka piłkarska z imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem. Drużyny szkolne stawiają z kolei na trwałość i uniwersalność – personalizację ograniczają do nazwy szkoły i opcjonalnie herbu miasta lub gminy. Kluby i szkółki piłkarskie zwykle inwestują w indywidualne stroje piłkarskie – każdy jest imienny, spersonalizowany pod określonego zawodnika. Jak widać niezależnie od przypadku – personalizacja strojów piłkarskich dla dzieci jest tym, o co należy zadbać przy kompletowaniu zestawów meczowych. Ile dokładnie kosztuje personalizacja i gdzie najlepiej wykonać nadruki sportowe?

Krok 1 – wybierz stroje piłkarskie dla dzieci

Punktem wyjścia jest zakup profesjonalnych i dobrej jakości strojów piłkarskich dla dzieci. Porównując ceny sieciówek, które oferują gotowe komplety wraz z dodatkową odpłatną usługą personalizacji, ze strojami sportowymi od polskich producentów, można szybko zauważyć, że obiecywana oszczędność jest jedynie teoretyczna. Duże, stacjonarne sklepy sportowe są w stanie zaoferować nieco niższą cenę za stroje piłkarskie dla dzieci, ale pobierają niemałe opłaty za ich personalizację. Finalnie – za „tani” komplet z sieciówki zapłaci się tyle samo lub więcej niż za wysokogatunkową odzież sportową polskiej produkcji, gdzie można liczyć na personalizację w cenie kompletu.

Krok 2 – personalizuj zestawy piłkarskie dla dzieci

Po wybraniu odpowiednich strojów sportowych dla drużyny dziecięcej, nadchodzi czas na ich personalizację. Dobrze jest zastanowić się nie tylko nad tym,  co umieści się na koszulce dziecka, ale również jaką metodą nadruku wykona się projekt. Najlepsza jest sublimacja, dzięki której spersonalizowane elementy kompletów meczowych są trwałe i odporne na zniszczenie – nie odklejają się i nie pękają. Tę technikę wykorzystuje np. polski producent odzieży sportowej PEHA, a co więcej – nadruki na koszulkach wykonuje gratis!

Krok 3 – Zaplanuj projekt

Na strojach piłkarskich dla dzieci powinny znaleźć się koniecznie: numer zawodnika i nazwa klubu/szkoły. Opcjonalnie umieszcza się dodatkowo nazwisko gracza i logo sponsora (jeśli klub lub szkółka piłkarska takich posiadają). Gotowy plan przesyła się do producenta, a ten personalizuje stroje piłkarskie dla dzieci zgodnie z przesłanym schematem.

Warto celować w polskie firmy odzieżowe. Ma to wpływ nie tylko na realną estetykę wykonania i jakość wykorzystanych dzianin, ale również na wspieranie polskich marek, co jest pożądanym w tym trudnym okresie, przejawem patriotyzmu lokalnego.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *