Myjka do żywności

Obecnie na masową skalę stosowane są środki ochrony roślin i substancje konserwujące. Ciężko jest się ich pozbyć stosując samą wodę. Niemyte owoce i warzywa grożą z kolei wieloma chorobami takimi jak bąblowica (wywoływana przez jaja tasiemca) czy zakażenia bakteriami z grupy Salmonella. Skuteczne oczyszczanie owoców, warzyw, mięsa czy ryb jest koniecznością. Najlepszym sposobem na oczyszczanie produktów spożywczych jest myjka do żywności Food Cleaner. To innowacyjne urządzenie, które w łatwy, szybki i dokładny sposób oczyszcza produkty. W procesie oczyszczania nie zmienia się ich smak ani zapach.

Jak działa myjka owoców i warzyw?

Myjka do żywności Food Cleaner to poręczne urządzenie, które pozbywa się pestycydów, pleśni, zarazków, pasożytów i metali ciężkich. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej i nasycaniu wody ozonem usuwa nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia w zaledwie kilka minut. Ultradźwiękowa myjka ozonowa posiada badania laboratoryjne potwierdzające jej skuteczność i bez problemu rozprawia się nawet z glifosatem, będącym w składzie preparatów chwastobójczych. Myjka do żywności jest lekka, wyróżnia ją nowoczesny design i prosta obsługa. Dostępne są trzy tryby oczyszczania. Dodatkowo mycie owoców i warzyw to nie jedyne zdolności myjki. Ultradźwiękowa myjka wyposażona jest w programy: owoce/warzywa, mięso oraz przedmioty, dzięki czemu oczyścimy zakupione ryby czy mięso, a także przedmioty użytku domowego, np. klucze, biżuterię, lub okulary. Myjka ozonowa Food Cleaner świetnie poradzi sobie z dezynfekcją dziecięcych butelek, smoczków, czy też plastikowych zabawek. Wystarczy włączyć urządzenie, włożyć do pojemnika z wodą i mytymi produktami, wybrać odpowiedni program i gotowe. Myjka usunie szkodliwe substancje z oczyszczanych produktów.

Myjka ozonowo-ultradźwiękowa

Wykorzystanie w myjce do żywności technologii ultradźwięków i ozonu usuwa pleśń, jaja pasożytów, brud, metale ciężkie i środki chemiczne. Najczęściej myjemy właśnie owoce i warzywa, bo je spożywamy na surowo. Myjka do owoców i warzyw Food Cleaner to także urządzenie do oczyszczania surowego mięsa, ryb, owoców morza, a także jaj, kaszy i fasoli. Wystarczy umieścić urządzenie w naczyniu napełnionym wodą, wybrać odpowiedni program, a następnie uruchomić myjkę ozonowo-ultradźwiękową. Kilka minut pracy myjki i gotowe! Po zakończonym myciu Food Cleaner wyłączy się sam po kilku minutach.

Myjka Food Cleaner posiada w zestawie polską instrukcję i jest objęte 24 miesięczną gwarancją realizowaną w trybie door-to-door. Urządzenie posiada certyfikat CE i badania w polskim laboratorium potwierdzające skuteczność oczyszczania.

Myjka do żywności

Food Cleaner – rozwiązanie dla każdego

Mycie owoców i warzyw jest szczególnie istotne teraz – gdy praktycznie każdy produkt dostępny w sklepie ma kontakt ze środkami ochrony roślin i konserwantami. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo (a także oszczędność czasu i wody) można polecić myjkę ozonowo ultradźwiękowa Food Cleaner jako rozwiązanie dla każdego z nas. Food Cleaner jest niezastąpiony w każdej kuchni.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *