Moda zakupowa w sezonie świąteczno-noworocznym 2020/ 2021

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia 2020 będą równie udane I to pomimo obecnej ogólnoświatowej pandemii Koronawirusa (Covid-19).W tym roku po raz pierwszy w historii rynku e-commerce doszło do wydarzenia, które automatycznie stało się ewenementem na skalę światową. Ponieważ ponad 90% zakupów realizowanych jest za pośrednictwem Internetu.

Jaki prezent wybrać w tym roku w sezonie świąteczno-noworocznym 2020?

Polacy w tym roku licznie ruszają na zakupy w sklepach internetowych, odwiedzają je za pośrednictwem swoich laptopów i smartfonów. W tym sezonie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia 2020 ogromną popularnością cieszą się w szczególności dwa gadżety, są nimi smartband oraz rower.

1. Postaw na zdrowy styl życia – rowery dla każdego:

Podczas wyboru roweru dla bliskiej Ci osoby, pamiętaj o tym, aby dostosować go do umiejętności osoby oraz wieku użytkownika. Dla najmłodszych dzieci optymalnym wyborem będzie rower biegowy lub leciuteńki poliwęglan bike, którego konstrukcja niemalże w całości został wykonany z poliwęglanowej ramy. Tworzywo to, jest przy tym niezwykle lekkie, a co najważniejsze- bardzo trwale, czyli dosłownie „niezniszczalne”. Ponieważ jest ono bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne lub zadrapania, nawet te ledwo widoczne dla ludzkiego oka.

Doskonale w tej funkcji sprawdzą się także się: trzykołowe rowerki dla dzieci lub takie, co posiadają dodatkowe doczepiane / odczepiane kółka. Dobrze jest, oraz jest to niezwykle ważna rzecz, aby kupowany sprzęt rowerowy, niezależnie od wieku użytkownika, posiadał trwałą fizyczną osłonę łańcucha. Osłona ta zapewni zarówno dziecku, jak i osobie dorosłej pełny komfort. Według najnowszych modowych trendów 2020 coraz większą popularnością pośród Polaków oraz Polek w różnym przedziale wiekowym cieszą się rowery elektryczne. Są to urządzenia – jednoślady z napędem elektrycznym w postaci dodatkowego silnika elektrycznego o małej mocy. Jednostka napędzające pojazd dwukołowy jest na stale zintegrowana z jego szkieletem.

Oprócz tego nadal statystyczny prym wiodą, czyli dzierżawią jedne z pierwszych pozycji w sprzedaży, następujące typy rowerów:

  • Miejski
  • Górski
  • Crossowy
  • Trekkingowy
  • Szosowy
  • BMW

2. Postaw na zdrowy styl życia – smartband:

Opaska na rękę, czyli elektroniczna opaska , to kolejny wysoko oceniany i pożądany kultowy gadżet przez wielu Polaków. Dlaczego warto ją kupić dla kogoś bliskiego na tegoroczne święta Bożego Narodzenia 2020? Smartband jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających bardzo szykownie wyglądającego i bogatego w rozmaite funkcje jako ciekawy dodatek do każdego smartphone. Aby ograniczyć pole poszukiwań, warto wcześniej określić potrzeby oraz oczekiwania użytkownika w stosunku do tego urządzenia.

Uwaga! Przy wszystkich rodzajach takich urządzeń, w czasie zakupu powinnam być brane pod uwagę takie cechy jak:

  • ogólna kolorystyka i powszechna dostępność wariantów kolorystycznych do wyboru,
  • bezbłędne spasowanie pomiędzy sobą poszczególnych materiałów,
  • ich nietoksyczność i antyalergiczność (hipoalergiczność), czyli obojętność zastosowanych materiałów względem cery człowieka.
Christmas. Woman with a gift

Dla kogo smartband?

Smarband najczęściej wybierają osoby aktywnie fizycznie. Dlatego kupiony sprzęt powinien być wytrzymały oraz odporny na zadrapania i wszelkie zachlapania. W tym uszkodzenia mechaniczne, a także próby przedostania się cieczy do wnętrza obudowy urządzenia, które mogą wystąpić np. w trakcie ćwiczeń na siłowni, podczas pływania na basenie bądź przebywania w terenie, na otwartej przestrzeni. Dodatkową funkcją, na którą należy zwrócić uwagę jest tryb aktywnego fitnessu, która monitoruje na bieżąco aktywność fizyczną, w trakcie podejmowanego przez nią wysiłku fizycznego.

Coraz częściej decydujemy się na zakup smarbanda dla seniora – w tym przypadku najlepiej sprawdzi się opaska z pulsometrem i funkcją alarmu SOS. Urządzenie w tym wypadku musi być proste w obsłudze oraz jego użytkowanie musi być intuicyjne i przewidywalne. W tym wszystkim najważniejsze jest, aby miało ono łatwe do zapamiętania funkcje, a wyświetlacz smarbanda nie był za mały.

W przypadku zakupu smarbanda dla dziecka należy zwrócić uwagę na baterię oraz bezproblemowe i natychmiastowe zintegrowanie ich z każdym modelem smartfona.

Zanim zdecydujesz się na zakup roweru lub smarbandu sprawdź nową opcję płatności Allegro Pay allegro.pl/metody-platnosci/allegro-pay

Trendy sprzedażowe w roku 2020

Aktualne trendy w sprzedaży w następnych miesiącach będą utrzymywać się na wysokim poziomie. Głównym czynnikiem napędowym tego zjawiska są ciekawe oferty sprzedażowe wielu sklepów internetowych od elektroniki użytkowej poprzez perfumy a kończąc na produktach spożywczych czy przedmiotach dotyczących też tematyki budowlanej. Magia zakupów i wyprzedaży rozpocznie się już niebawem – od sławnego na całym świecie “Black Friday”, który w tym roku wypada 27 listopada.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *