Materac dla naszych najmłodszych dzieci w rozmiarze 80×160 cm

Po rozmiarze materaca 80×160 cm możemy wywnioskować, że będzie on przeznaczony dla dziecka. Jego wybór nie będzie więc łatwy.

Dzieci są dla nas najważniejsze, pragniemy dla nich tego co najlepsze. Dbamy by były zdrowe i prawidłowo się rozwijały. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełni sen w życiu każdego z nas a w szczególności dzieci. Podczas wyboru materaca 80×160 cm stajemy przed wieloma dylematami. Zastanawiamy się jaki powinien być materac – miękki czy twardy? Z wkładem sprężynowym czy piankowym. I jaki wybrać pokrowiec?

Materac 80×160 dla małego dziecka

Dziecko w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym jest na tyle lekkie, że możemy dla niego kupić materac 80×160 cm piankowy. Ten rodzaj materaca zagwarantuje idealne podparcie ciała i kręgosłupa naszego milusińskiego. Delikatność pianki sprawia, że na kręgi, kości i mięśnie dziecka nie jest wywierany żaden nacisk. Do wyboru mamy piankę poliuretanową T25, piankę termoelastyczną visco memory lub piankę lateksowaną. Wszystkie są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Materac wykonany z pianki termoplastycznej visco charakteryzuje się przewiewnością i higienicznością. Pianka visco reaguje na temperaturę i nacisk i pod ich wpływem dopasowuje się do ciała. Idealnie podpiera więc kręgosłup. Materac 80×160 cm jest lekki i charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową. Sprawdź duży wybór materacy 80×160 cm na https://sweetsen.pl/80×160-cm-c80

Pianka lateksowa jest bardzo sprężysta i elastyczna, dobrze odprowadza wilgoć. Spanie na takim materacu 80×160 cm sprawia, że mięśnie nie są napięte, a stawy i kręgosłup są odciążone. Materac dobrze dopasowuje się do ciała, jest hipoalergiczny i antybakteryjny.

Pianka poliuretanowa T25 posiada gęstość wynoszącą 25 kg/m3. W materacu z takiej pianki nie gromadzi się kurz i roztocza, jest bezpieczna dla alergików i podobnie jak pozostałe pianki zapewnia dobre podparcie całego ciała.

Materac 80×160 cm piankowy to dobry wybór dla dziecka. Jest wygodny i bezpieczny. Warto zabezpieczyć go kupując dodatkowo materac 80×160 cm nawierzchniowy.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *