Kupując meble sprawdź jak możesz zaoszczędzić

Aranżując mieszkanie niezwykle ważne jest znalezienie odpowiednich mebli. Tutaj możliwości jest naprawdę sporo, jednak w znacznym stopniu ceny mogą się od siebie różnić. O ile mamy nieograniczony budżet, to zapewne ceny nie będą grały roli. Jednak, gdy budżet jest ograniczony, to warto szukać oszczędności. W dzisiejszym poradniku przedstawimy Wam, w jaki sposób możecie zaoszczędzić.

Materiał ma znaczenie

Szukając mebli wiele osób preferuje drewniane wykończenie. Jednak meble drewniane są nie tylko ciężkie, ale i drogie, dlatego warto szukać alternatywy. Doskonałą są meble z płyty meblowej. Występuje ona w wielu rodzajach wybarwienia, świetnie imitującego rysunek drewna dębowego, sosnowego, czy egzotycznego, dlatego niezależnie od aranżacji można znaleźć coś odpowiedniego. Meble z płyty meblowej są tańsze od drewnianych, a dzięki zabezpieczeniu na brzegach tworzywem sztucznym są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i odpryski.

Zakupy w Internecie a zakupy w sklepach stacjonarnych

Coraz więcej osób preferuje zakupy online. Niewątpliwie jest to bardzo wygodna forma, tym bardziej że nie trzeba nawet wychodzić z domu. Po całym dniu pracy mało kto z nas ma ochotę na chodzenie jeszcze po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich mebli. Jednocześnie często sklepy są już zamknięte. Dlatego zakupy w sieci niewątpliwie są zdecydowanie lepszym wyborem. Kolejną zaletą jest fakt, że wybór jest większy, a ceny bardziej konkurencyjne. Sklepy internetowe nie muszą też posiadać stacjonarnych punktów, a jedynie magazyny. W ten sposób sprzedawcy nie windują cen. Bywa również tak, że sklepy meblowe nie oferują własnych produktów i zamawiając je u producentów mebli nie muszą posiadać nawet własnych magazynów, a zamówiony na stronie towar zostaje bezpośrednio wysłany do klienta.

Kupuj na promocjach, wyprzedażach

Jak wiadomo każda branża oferuje okresowe obniżki cen towarów. Tak jest jest również w przypadku branży meblowej. Dotyczy to wydarzeń takich jak Boxing Day i Black Friday, ale również jubileuszów firm meblowych czy okresu wzmożonego zainteresowania danymi produktami, np. zakup biurek szkolnych przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wyprzedaże starych kolekcji to również okazja do oszczędności, a trzeba zdawać sobie sprawę, że meble vintage są niezwykle modne. Zatem w przypadku mebli nie mamy do czynienia z czasową, przemijającą modą, jak w przypadku branży odzieżowej. W ramach promocji i wyprzedaży można zakupić meble nawet za pół ceny. Zdarza się również, że na promocje wystawiane są meble powystawowe z małym defektem, które są oferowane w bardzo niskich cenach. W przypadku tych celowo postarzanych taki defekt może być nawet atutem.

Kody rabatowe – warto z nich skorzystać

Niewątpliwie warto korzystać z kodów rabatowych, dzięki temu niejednokrotnie można zaoszczędzić nawet 30%. Abra kod rabatowy uprawnia do zniżek w sklepie meblowym abra.pl, gdzie można znaleźć meble nowoczesne, klasyczne, jak i w stylu retro. Dzięki nim każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru i niewątpliwie będzie zachwycać swoją estetyką. Abra to sklep meblowy z długoletnimi tradycjami, w którym można znaleźć ofertę wszystkich wiodących producentów na rynku meblarskim. Skorzystanie z kodu rabatowego nie wiąże się z utratą gwarancji czy innych uprawnień oferowanych w sklepie takich jak choćby darmowa dostawa od określonej ceny. Kody rabatowe można znaleźć na wielu stronach. Wystarczy je skopiować i wkleić przy wypełnianiu formularzu zakupów. Wtedy też promocja zostanie automatycznie naliczona.

Jest wiele sposobów na to, aby zaoszczędzić przy kupnie mebli. Warto wiedzieć, że w przypadku okresowych wyprzedaży kody rabatowe, które nie są wyłączone z promocji nadal obowiązują. Zatem można zaoszczędzić jeszcze więcej. Zatem nie czekaj i sprawdź ofertę mebli już dziś.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *