Jak schudnąć do Sylwestra?

Święta i Sylwester to czas gdy szczególnie zależy nam na dobrym wyglądzie. Spotykamy się z rodziną, bliskimi, wspólnie świętujemy. Dlatego chcemy te ważne dla nas chwile podkreślić świetnym wyglądem. Niewielu ludzi jest w pełni zadowolonych z tego jak wygląda. Głównie chodzi tu o nadprogramowe kilogramy. Jeżeli chcemy się ich szybko pozbyć bardzo pomocny będzie catering dietetyczny, czyli tak zwana dieta pudełkowa.

Jak szybko schudnąć?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto boryka się z nadwagą. Szczególnie nam na tym zależy, gdy zbliża się ważne wydarzenie, takie jak sylwester i chcemy wyglądać zjawiskowo w wymarzonej kreacji. Wtedy bagaż kilogramów przeszkadza nam najbardziej. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta. Powinniśmy ograniczyć ilość spożywanego cukru, nasyconych tłuszczów oraz żywności przetworzonej. Odchudzanie wspomaga także aktywność fizyczna. Chcąc szybko schudnąć musimy zaangażować się w jakąś formę aktywności. Może to być jazda na rowerze, nordicwalkig, szybkie spacery czy zajęcia zorganizowane. Rodzaj aktywności zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji. Ważne jest aby regularnie ćwiczyć, wtedy zobaczymy efekty. Bardzo intensywne treningi raz czy dwa w tygodniu, mogą nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Trzy umiarkowanie ciężkie treningi tygodniowo są optymalne. Nasz organizm będzie miał czas na regenerację, a my większą ochotę na kontynuowanie ćwiczeń.

Większym wyzwaniem może stać się dieta. Wśród codziennych obowiązków nie mamy już czasu i siły, aby przygotowywać posiłki w domu. Tym bardziej, że powinniśmy przygotować ich pięć dziennie. Dlatego dieta pudełkowa czyli catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, nie umieją, nie lubią i zwyczajnie nie chcą spędzać czasu wolnego “przy garach”. Taka dieta jest dostosowana do naszych potrzeb. Na stronie easydiet.pl możemy znaleźć programy odchudzające, odpowiednie dla naszych celów. Jeżeli chcemy schudnąć raz a porządnie warto wybrać dietę, która zapewni nam stały poziom glukozy we krwi, co zapobiegnie nadmiernemu gromadzeniu się tłuszczu w komórkach.

Strona easydiet.pl oferuje nam wiele warianów kaloryczności diety. Możemy wybrać taki, jak odpowiada nam najbardziej.

Catering dietetyczny sposobem na odchudzanie

Gdy wielkimi krokami zbliża się sylwester, firmy oferujące catering dietetyczny są bardzo oblegane przez osoby, które chcą szybko schudnąć. Dobrze ułożona, prawidłowo zbilansowana dieta, może pomóc w szybkim gubieniu nadmiernych kilogramów. Jednak całkowity sukces zależy od naszego zaangażowania i systematyczności. Nawet, gdy w odchudzaniu będzie pomagać nam dieta pudełkowa, to niestety my decydujemy czy trzymamy się tylko tych posiłków, czy pozwalamy sobie na dodatkowe przekąski i inne żywieniowe grzeszki.

Dieta pudełkowa jest skomponowana zgodnie z naszym zapotrzebowaniem energetycznym. Znajdują się w niej produkty, które lubimy, ale często są w dużo zdrowszych wersjach. Dodatkowo firma, która oferuje catering, dowozi wybrane przez nas posiłki do domu lub pracy.

Korzystanie z diety pudełkowej gwarantuje nam regularność posiłków. Nic nie musimy przygotowywać. Wszystko jest gotowe do spożycia. Jeżeli jemy w regularnych odstępach czasu, to poziom cukru we krwi jest stabilny, co powoduje, że organizm nie przetwarza nadmiaru cukru w tłuszcz. Odchudzanie z dietą pudełkową będzie jeszcze szybsze, gdy będziemy regularnie ćwiczyć i dbać o odpowiednią ilość snu.

Jak wygląda dieta pudełkowa?

Jeżeli nie wiesz, jaka dieta jest dla ciebie odpowiednia, wejdź na kalkulator dietetyczny na stronie easydiet.pl. Możesz też skontaktować się z dietetykiem, który m.in. na podstawie twojej wagi, wzrostu, wieku, dolegliwości, preferencji smakowych dobierze dla ciebie odpowiednią dietę pudełkową. Składa się na nią pięć posiłków o kaloryczności, która pomoże ci zgubić zbędne kilogramy.

Złóż zamówienie telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie easydiet.pl, a catering dietetyczny będzie dostarczany zgodnie z twoimi preferencjami do domu lub pracy.

Wszystkie posiłki są przygotowywane tak, aby były smaczne i zdrowe. Zapakowane są w wygodne pudełeczka, które możemy zabrać ze sobą do pracy czy na uczelnię. Catering dietetyczny to sposób na odchudzanie coraz większej ilości osób. Jest to wygodna forma, bo nie trzeba wymyślać posiłków, nie trzeba chodzić na zakupy i stać w kolejkach, no i wreszcie nie trzeba spędzać wielu godzin w kuchni, aby te wszystkie posiłki przygotować. Ktoś może powiedzieć, że dieta pudełkowa jest droga. Jednak patrząc przez pryzmat korzyści, które wynikają z takiego sposobu odżywiania, koszt nie jest zbyt wygórowany.

Nadwaga i otyłość nie służą naszemu zdrowiu, a wręcz mu zagrażają. Dlatego warto dbać o zdrowy tryb życia na co dzień. Warto zadbać o zgubienie zbędnych kilogramów dla zdrowia, a nie tylko po to żeby dobrze prezentować się w sylwestra.

 

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *