Jak poradzić sobie z kobiecymi dolegliwościami

Kobiece dolegliwości w miejscach intymnych występują wraz z upływem lat, odsetek osób borykających się z problemami jest coraz większy. Głównym problemem jest zmniejszenie nawilżenia, co prowadzi do powstawania wielu infekcji na tym tle i obtarć. Obniżeniu ulega również samoocena i jakość współżycia z partnerem, a to ostatnie może przełożyć się na ogólne pogorszenie relacji damsko-męskich.

Rewitalizacja pochwy w Krakowie

Aby uniknąć wszystkich powyższych niedogodności warto skorzystać z zabiegów oferowanych w zakresie medycyny estetycznej. Rozwiążą one także problem z nietrzymaniem moczu, który występuje bardzo często po porodzie. Co ciekawe, rewitalizacja pochwy w Krakowie nie musi wiązać się z inwazyjnymi metodami, z użyciem skalpela – są inne możliwości. Pierwszym z nich jest Fotel BTL Esmella, którego działanie opiera się na technologii High Inensity Focused Electromagnetic – w skrócie HIFEM. Wytwarzane fale elektromagnetyczne wywołują intensywne skurcze mięśni dna miednicy, podobne do samodzielnie wykonywanych ćwiczeń, na przykład z kulkami gejszy. Jednak zabieg jest o wiele bardziej komfortowy, gdyż wystarczy przyjąć wygodną pozycję. Wstydliwe problemy z nietrzymaniem moczu znikają raz na zawsze, a codzienne funkcjonowanie wraca na właściwe tory. Jeżeli rewitalizacja pochwy w Krakowie jest przeprowadzona w początkowej fazie dolegliwości, na ogół wystarczająca jest jedna wizyta. To idealne rozwiązanie dla kobiet mało odpornych na ból, podczas zabiegu na fotelu BTL Emsella nie odczuwa się żadnego. Dzięki temu nie jest potrzebne wskazanie okresu rekonwalescencji, po wyjściu z gabinetu można wrócić do wykonywania wszystkich codziennych czynności.

Inne formy rewitalizacji pochwy

Rewitalizacja pochwy w Krakowie może być przeprowadzona także przy zastosowaniu lasera Mona Lisa Touch. Sprawdzi się on najlepiej w celu modelowania pochwy, pozbycia się problemów z nietrzymaniem moczu oraz w regeneracji błony śluzowej w miejscach intymnych. Dodatkowe boczne ścianki pochwy charakteryzują się odpowiednią elastycznością. Wskazaniami do skorzystania z laserowego zabiegu jest na przykład ciężki przebieg porodu, brak satysfakcji z wyglądu krocza i warg sromowych. Pomoże również w zniwelowaniu podrażnień intymnych części ciała, które niejednokrotnie są źródłem bólu i dyskomfortu podczas stosunku. Na to rozwiązanie decydują się nierzadko kobiety w okresie menopauzy, kiedy satysfakcja z pożycia małżeńskiego ulega pogorszeniu. Kolejną możliwością na skuteczną rewitalizacją pochwy w Krakowie jest mezoterapia igłowa, podczas której w miejsca intymne wstrzykuje się osocze Magellan. Wytwarza się je z krwi pacjentki, dlatego nie ma ryzyka, że organizm odrzuci tę substancję. W ten sposób komórki wewnątrz miejsc intymnych są odmłodzone, zyskują elastyczność oraz pełne odżywienie. Istnieje jeszcze jedna metoda – rewitalizacja pochwy w Krakowie w drodze obstrzykiwania warg sromowych kwasem hialuronowym. Oczywiście ilość substancji jest z góry określona i wpływa na nią indywidualna potrzeba. Zabieg trwa maksymalnie 30 minut.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *