Hollywoodzki uśmiech na raty – to możliwe!

Piękny, śnieżnobiały i zdrowy uśmiech to marzenie wielu ludzi. Często jednak pozostaje ono niespełnione z bardzo prozaicznego powodu – braku odpowiednich funduszy. Leczenie stomatologiczne i ortodontyczne niewątpliwie nie należy do najtańszych, jednak o zęby warto dbać, gdyż brak odpowiedniego leczenia może skutkować ich szybką utratą. Zgodnie z powiedzeniem „Zęby nie włosy – nie odrosną” powinniśmy skrupulatnie pilnować wizyt kontrolnych u stomatologa oraz nie zwlekać z leczeniem zębów do momentu, gdy nie będziemy mogli wytrzymać z bólu. Piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka, warto więc w niego zainwestować.

Zamiast więc przekładać leczenie zębów, warto dowiedzieć się czegoś więcej o możliwości dofinansowania usług medycznych. MediRaty.pl to miejsce w sieci, które oferuje możliwość ratalnego opłacenia różnych usług medycznych. Dzięki temu nawet kosztowne zabiegi nie są poza naszym zasięgiem.

Jakie usługi stomatologiczne mogą być sfinansowane?

MediRaty umożliwiają ratalne opłacenie kompleksowego leczenia stomatologicznego. W zakres finansowanych usług wchodzą między innymi leczenie zębów z próchnicy, naprawa miazgi zęba, leczenie kanałowe i inne zabiegi stomatologiczne. Jednak to nie wszystko. Mając na uwadze wartość idealnego uśmiechu, oferują także pomoc w sfinansowaniu leczenia ortodontycznego aparatem na zęby w celu usunięcia wad zgryzu, a także uzupełnienia braków w uzębieniu poprzez wstawienie implantów. Kompleksowe leczenie zębów to gwarancja pięknego uśmiechu i zdrowia, a na tym nie warto oszczędzać. Nawet mając ograniczone możliwości finansowe, można skorzystać z pomocy z zewnątrz, na przykład z programu ratalnego! Jak wygląda taki proces?

Jak wygląda procedura finansowania?

Możliwość uzyskania wsparcia finansowego jest bardzo prosta. Wystarczy na stronie internetowej wypełnić stosowny formularz. Na jego podstawie możemy określić orientacyjny koszt zabiegu, który nas interesuje, dostępne opcje rozłożenia pożyczki na raty (trzy warianty) oraz możliwość uzyskania wstępnej decyzji bądź też kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółów oferty. Wypełnienie formularza jest bezpłatne i nie zobowiązuje do podpisania umowy, zatem jest to całkowicie bezpieczny dla nas proces. W ramach wsparcia finansowego MediRaty na leczenie stomatologiczne możemy zdecydować się na: aparat ortodontyczny, implantoprotetykę, implanty zębów, koronę porcelanową, licówkę porcelanową, protetykę dentystyczną oraz stomatologię ogólną. W przypadku pacjenta stomatologicznego przeciętne koszty procedur wyglądają następująco:

  • Leczenie ortodontyczne – korekcja wad zgryzu za pomocą klasycznego stałego aparatu ortodontycznego (około 2 lata) – minimum 8000 złotych;
  • Leczenie kanałowe jednego zęba – minimum 200 złotych;
  • Most z implantem – minimum 5500 złotych;
  • Licówki porcelanowe – minimum 7000 złotych.

Podane ceny są orientacyjne, zależą w dużej mierze od miasta i popularności wybranej kliniki lub lekarza. Są to kwoty, którymi przeciętny Polak nie dysponuje w gotówce. Z drugiej strony nie są to koszty, których nie można podjąć się w trybie ratalnym – zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie i estetyczny wygląd.

Ciesz się pięknym uśmiechem!

Program ratalny pozwala bez zbytniego obciążania budżetu domowego właściwie zadbać o zdrowie swoich zębów. Dla wielu osób standardowy koszt aparatu ortodontycznego czy koszt implantu wraz z wszystkimi wizytami i zabiegami jest zdecydowanie za wysoki. Jednocześnie poważne wady zgryzu mogą znacząco wpływać na jakość naszego życia, dlatego rezygnowanie z ich leczenia nie jest dobrą decyzją. O wiele rozsądniej jest rozłożyć na dogodne raty płatność i dopilnować kompleksowego leczenia zębów. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie MediRaty – z nimi uda ci się sfinansować kompleksowe leczenie zębów i spełnić marzenie o iście „hollywoodzkim uśmiechu”!

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *