Elektrostymukator mięśni, czyli urządzenie do domowego masażu

Zmęczona po ciężkim dniu? Marzysz o odprężającym masażu, który przyniesie wymarzony relaks i ukojenie dla Twojego ciała? Stwórz w swoim domu atmosferę, jak z najlepszego salonu masażu. Zafunduj sobie odrobinę luksusu i pozwól odpocząć przeciążonym stresem i obowiązkami mięśniom. Dzięki elektrostymulatorowi mięśni każdego dnia będziesz mogła cieszyć się profesjonalnymi sesjami masażu, które wykonasz w zaciszu własnego domu.

 

Relaks idealny? Zafunduj sobie masaż!

Masaż kojąco wpływa na nasze mięśnie oraz pomaga pozbyć się niepotrzebnego napięcia z całego organizmu. Naukowcy udowodnili, że regularne poddawanie się masażom zmniejsza podatność na stres, redukuje objawy zmęczenia, wzmacnia odporność i pozytywnie wpływa na nasz nastrój i dobry sen. Mimo, że gabinety masażu są coraz powszechniejsze, w naszym zabieganym, pełnym rozlicznych obowiązków świecie, nie każdy ma czas, żeby je często odwiedzać. Doskonałym rozwiązaniem, które spowoduje, że prawie każdego dnia będziesz mogła korzystać z dobrodziejstw masażu jest elektrostymulator mięśni.

Co to jest elektrostymulator mięśni?

To fachowa nazwa urządzenia Tens Circulation Promoter. Jest to akcesorium, które poprzez dostarczanie pulsacyjnych, przezskórnych bodźców do naszego ciała pomaga zmniejszyć jego napięcie, wzmocnić procesy krążenia, zlikwidować obrzęki łydek, które pojawiają się jeżeli musisz długo stać w czasie pracy a co najważniejsze ukoi stres i zapewni uczucie odprężenia. Elektrostymulator mięśni możesz wykorzystywać dwojako. Dzięki elektrodom wielorazowego użytku, które dostępne są w standardowym wyposażeniu elektrostymulatora mięśni możesz skupić się na wykonaniu masażu pulsacyjnego na jednej wybranej partii ciała lub dostarczać bodźców w wielu miejscach, np. jednocześnie masować szyję, obręcz barkową, plecy i łydki. Marzysz o codziennym, długim masażu stóp? Dzięki specjalnym podkładkom pod stopy, możesz używać elektrostymulatora mięśni właśnie do tego celu.

Nie tylko masaż, ale także specjalistyczna pomoc dla Ciebie i Twoich bliskich!

Tens Circulation Promoter to nie tylko urządzenie do masażu relaksacyjnego, to przede wszystkim wysoko wyspecjalizowane urządzenie terapeutyczne. Elektrostymulator mięśni pomoże Tobie i Twoim uporać się z bólami spowodowanymi przewlekłymi dolegliwościami m.in. neuropatią cukrzycową, rwą kulszową, problemami z krążeniem czy fibromialgią. Elektrostymulator mięśni to 3 programy, 5 poziomów intensywności i sesje masażu pulsacyjnego trwające 10-40 minut.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *