Depilacja laserowa nóg – koniecznie zacznij już teraz!

Gładkie, delikatne nogi to marzenie każdej kobiety! Chcemy zawsze czuć się wygodnie i komfortowo na co dzień i korzystać z totalnej swobody. Dokładnie wydepilowane nogi, to także absolutny Must Have podczas wakacyjnych podróży! Co zatem możesz zrobić, żeby cieszyć się idealnie gładkimi nogami bez podrażnień, wrastających włosków i nieestetycznych czerwonych kropek? Możesz wybrać sprawdzony i skuteczny sposób na to by już zawsze Twoja skóra była gładka, a Ty zapomnisz o czymś takim jak golenie maszynką! Mowa o depilacji laserowej!

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej laserem Light Sheer Duet?

Depilacja laserowa to zdecydowanie najskuteczniejsza, bezpieczna i przede wszystkim bezbolesna metoda depilacji. Ważne jest to, żeby wybrać sprawdzone miejsca do tego typu zabiegów i korzystać tylko z certyfikowanego, medycznego sprzętu. Tylko takie podejście daje gwarancję tego, żeby depilacji laserowa przyniosła upragnione rezultaty. Jednym z najbardziej cenionych, sprawdzonych sprzętów do depilacji, zalicza się diodowy laser Light Sheer Duet.

Ile zabiegów depilacji laserowej jest potrzebne, żeby uzyskać oczekiwane efekty?

Zawsze decydując się na zabiegi depilacji laserowej, trzeba wziąć pod uwagę, że aby całkowicie pozbyć się owłosienia z danej partii ciała, potrzeba kilku wizyt w salonie. Jest to związane z cyklem wzrostu włosów. Światło lasera działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie. W praktyce wygląda to tak, że po pierwszym zabiegu jesteśmy w stanie pozbyć się ok. 20% owłosienia. Rekomendowanie jest wykonanie 6 zabiegów, co 8-12 tygodni.

Jak przygotować się do zabiegów depilacji laserowej nóg?

Zanim przystąpimy do zabiegów depilacji laserowej nóg, konieczna jest rozmowa z kosmetologiem, wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu, oraz wykonanie próby laserowej. To bardzo ważny etap, ponieważ podczas takiej konsultacji, kosmetolog dokładnie ogląda włoski oraz ustala ile prawdopodobnie będzie potrzebnych zabiegów dla osiągnięcia upragnionych efektów.

Czy depilacja laserowa nóg jest bolesna?

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej depilacja laserowa jest zabiegiem bezbolesnym, jeżeli wykorzystuje się do tego sprawdzony laser do depilacji – Light Sheer Duet! Dodatkowo specjalny system chłodzący, dzięki czemu jakiekolwiek odczucie dyskomfortu zostaje całkowicie zniwelowane nawet u osób wrażliwych.

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *