Czy suplementy mogą pomóc w odchudzaniu?

Odchudzasz się i chciałabyś polepszyć swoje wyniki, wybierz suplementy, które wspomogą twoją drogę do lepszej sylwetki. Postaw na sprawdzone propozycje od Nowafarmacja. A co będzie dla ciebie najlepsze? Przeczytaj artykuł poniżej.

Składniki, które pomogą spalić tłuszcz

Substancji, które pomagają spalać tłuszcz, jest na rynku wiele. Jedne mają wyraźne działanie, inne znikome, a jeszcze inne działają tylko teoretycznie. Pierwszym silnie działającym składnikiem jest Kapsaicyna. To substancja o działaniu termogenicznym. Występuje ona np. w papryczkach chilli. Ma ona działanie, które stymuluje metabolizm i zwiększa spalanie tłuszczu.

Drugim ze składników jest Piperyna. Odpowiada za rozkład tkanki tłuszczowej. Jednym z bardziej znanym ze składników jest kofeina. Wspomaga proces utraty tłuszczu dzięki zwiększeniu tętna i temperatury ciała. Podkręcany jest metabolizm kwasów tłuszczowych. Ostatnim ze składników, stosunkowo mało znanym jest Johimbina. Co ciekawe substancja ta traktowana jest również jako afrodyzjak. Ma działanie termogenicznie i jako jedyna wykazuje zdolność do spalania miejscowego tkanki tłuszczowej. Niezwykłe prawda?

Ekstrakty z roślin w odchudzaniu

Dużym wsparciem podczas zrzucenia wagi są suplementy diety, które zawierają naturalne ekstrakty z roślin. Na popularności zyskuje młody jęczmień. Jest on świetnym źródłem błonnika, witamin oraz składników mineralnych. Skutkiem tego jest zwiększenie uczucia sytości oraz pobudzenie perystaltyki jelit, co zapobiega zaparciom, które często pojawiają się w trakcie odchudzania. Prócz tego zmniejsza się chęć na zjedzenie czegoś.

Chrom – dodatek w walce o zdrowie

Na popularności wśród suplementów diety zyskuje chrom, który jest stosowany także przy preparatach na cukrzycę. Minerał ten poprawia działanie metabolizmu makroskładników odżywczych i właściwego poziomu glukozy we krwi.

Kim jest grupa Nowafarmacja?

Grupa posiada ponad 140 aptek własnych i franczyzowych we wszystkich regionach Polski oraz aptekę internetową. Wszystkie sklepy są samoobsługowe. Dzięki temu nie trzeba martwić się długimi kolejkami pacjentów do kasy. Średni obrót apteki z Grupy Nowa Farmacja jest o dwa razy większy od obrotu standardowej apteki w określonym regionie. Dziennie średnio jest obsługiwanych prawie 24 000 klientów. Na stronie Nowafarmacja można odnaleźć szeroki asortyment suplementów diety oraz tabletek na odchudzanie. Na stronie można kupić również witaminy i herbatki ziołowe wspomagające odchudzanie.

Jakie suplementy stosujecie w trakcie odchudzania?

* Artykuł sponsorowany *

oblicz-bmi Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *